АГРО-ДІМ, ПП

Адреса: 43010, Луцьк, вул. Дубнівська, 47 в
Телефон: +380 (332) 789394
Телефон: +380 (332) 298119
тел. моб.: +380 (67) 3320031
E-Mail: agro-dim@i.ua
Веб-сторінка: www.agro-dim.com.ua
Ключові слова:
Купити корм, комбікорм, премікс, корм ціна, премікси для поросят, премікси для свиней цена, кормові добавки для свиней, тварин, кролів, БМВД для свиней, бройлеров цена, кур несушек, комбікорм для кролів, бройлерів, ветеринарний супровід, комбікорм Луцьк, Рівне

Агро-Дім

   Приватне підприємство "Агро-Дім", було засноване 20 травня 2009 року. Метою створення підприємства є розробка та виробництво продуктів для птахівництва та тваринництва українського походження, як гідна альтернатива імпортним. В основі нашої продукції покладено європейські стандарти, технології та європейську якість.
   Ми пропонуємо Вам купити готові комбікорма та кормові добавки по всій території Західного регіону, зокрема у Волинській, Рівненській, Хмельницькій, Тернопільській, Львівській областях. Також ведуться переговори з підприємствами Житомирської та Вінницької областей. Позитивні відгуки наших клієнтів говорять про високу якість нашої продукції та збалансованість цін на корма у всіх вищевказаних регіонах.

Агро-Дім пропонує:
готові комбікорма;
БВМД (концентрати);
премікси;
кормові добавки;
ветеринарний супровід.

Купити корм, комбікорм, кормові добавки, концентрати, БВМД

   Ми цікавимось новинками ринку кормових добавок, відвідуємо семінари, конференції, виставки, адже технології не стоять на місці і ми постійно працюємо над вдосконаленням наших продуктів.
   Наші працівники постійно виїзджають на господарства, надають консультації по годівлі, ветеринарії, та здійснюють технологічний супровід. Дані зусилля в комплексі дають позитивні результати, які задовільняють наших клієнтів і приносять їм та нашому підприємству відповідні девіденди.

Ціни на корма, ветеринарна консультація, готові комбікорма

Девізом нашого підприємства є вислів - "Український продукт - Європейська якість".

Наші контакти:
43010, Луцьк, вул. Дубнiвська, 47 в
тел. (0332) 29 8119
тел/факс (0332) 78 9394
тел. моб. (067) 332 0031
E-mail: agro-dim@i.ua
http://www.agro-dim.com.ua