ДМИТРУК, ТМ

Адреса: 45623, Всеволодівка Луцького р-ну, вул. Степова, 4а
Телефон: +380 (332) 782040
тел/факс: +380 (332) 794949
Телефон: (800) 505244
Веб-сторінка: www.dmytruk.com
Ключові слова:
Ковбаса, ковбасні цехи ТМ Дмитрук, купити ковбасу, ковбасний цех, копчена напівкопчена ковбаса, сардельки, сосиски, паштет, ковбасні вироби, м'ясопродукти, м'ясні вироби від виробника

Ковбасні вироби Всеволодівка ТМ Дмитрук 

   Дорога на хутір Всеволодівка тягнеться тоненькою стрічкою, яка з обох боків стиснута пишними зеленими полями. І тільки на горизонті з дороги проглядаються великі вали, серед яких розташувалось виробництво ковбас ТМ "Дмитрук". Саме тут, на хуторі, у самому серці Волині, виготовляються улюблені українцями ковбасні вироби. Прихильник якості у всьому, Олег Дмитрук особисто відповідає за свій продукт, і саме з його добрих рук налагоджено сімейне виробництво ковбас, популярних як на Західній Україні, так і далеко за її межами. Дмитрука завжди можна побачити на хуторі Всеволодівка, де він персонально контролює всі етапи виробництва продукту.
   Ковбаси ТМ "Дмитрук" зроблені з відбірних інгредієнтів, і кожна має свою унікальну рецептуру, яка тримається в строгому секреті. Складний виробничий процес налагоджений до секунди за рахунок високої кваліфікації співробітників, які досконало знають свою справу. Лінійка сучасних коптильних та холодильних машин дозволяє робити ковбасу європейської якості, а "дідівський" підхід до справи – зберегти знайомий кожному українцю смак.
   Справа Дмитруків сьогодні заслужила довіру навіть у наймолодших українців. Адже сімейні традиції виробництва ковбас, порядність та працьовитість – не порожні для Олега Дмитрука слова. Гасло "Зробив, як для себе", особливий контроль якості та екологічно чисте місце розташування виробництва – все це робить ковбаси ТМ "Дмитрук" водночас унікальними та близькими кожному.

Варені ковбаси,  сардельки та сосиски Всеволодівка ТМ Дмитрук

   Ковбасні вироби під ТМ ”Дмитрук” реалізуються майже у всіх регіонах України. Асортиментний ряд — майже 80 найменувань.
   Продукція, яка виробляється під ТМ “Дмитрук”:
  • сардельки та сосиски;
  • варені ковбаси;
  • вітчина;
  • сирокопчені ковбаси;
  • смажені ковбаси;
  • напівкопчені ковбаси;
  • копченина в асортименті.

Напівкопчені, копчено-варені ковбаси, м'ясні делікатеси Всеволодівка ТМ Дмитрук

   Купуючи продукцію під ТМ "Дмитрук" можна бути впевненим у високій якості,
відмінному смаку та гарантованій безпеці!

45623, Всеволодівка Луцького р-ну
Волинської обл.
вул. Степова, 4 а
(800) 505244
тел. (0332) 79 4949
тел. (0332) 78 2040
E-mail: vsevolodivka@i.ua
http://www.dmytruk.com