ДИТЯЧИЙ СВІТ

Адреса: 44700, Володимир-Волинський, вул. Шевченка, 24 б
тел. моб.: +380 (63) 1354084
тел. моб.: +380 (97) 5049039
Рубрики:
Ключові слова:
Купити дитячий візочок, коляску, колиску, ліжечко, одяг для немовлят, новонароджених, купити одяг для дітей, дитяча постіль, іграшки, дитячий магазин, дитячі меблі, якісне дитяче ліжечко, матрац, дитячі товари, товари для немовлят, купити іграшки, одежу для дівчаток та хлопчиків, дитячий світ Володимир-Волинський

Дитячий магазин Володимир-Волинський, дитячі товари, одяг для немовлят, дитячі візочки, ліжечка

  Дитячий магазин "Дитячий світ" пропонує товари світових брендів для немовлят, для дітей до 11 років. Головний принцип підбору асортименту — це здоров'я та безпека дітей! Дитячі меблі, автокрісла, дитячий транспорт, візочки, дитячий одяг, постіль, товари для догляду за дітьми, аксесуари та інші товари для дітей найкращої якості від народження до 11 років - знайдете в асортименті товарів у магазині "Дитячий світ"! Наші консультанти допоможуть підібрати потрібні товари враховуючи особливості Вашої дитини. У нас Ви можете купити все необхідне для новонароджених від пустушки до візочка!

  Дитячі меблі від магазину "Дитячий світ" – якісні, доступні за ціною та безпечні у використанні. Всі дитячі ліжечка якісні, тому що зроблені з цільної та якісної деревини, зручні, багатофункціональні. Найбільшу увагу ми приділяємо безпеці матеріалів, з яких виготовлені ліжечка для немовлят. Ламелі – букові, ортопедичні. Вони підтримують спинку немовляти в правильному положенні. Ліжка оздоблені фарбою, але вона не є токсичною, а тому не викличе алергії.
  Отже, для того, щоб купити якісні дитячі ліжечка, комод, столик для сповивання, вам необхідно лише повідомити ваші вимоги нашому консультанту. Оригінальний та стильний дизайн, а також широкий вибір меблів представлений у магазині допоможе оздобити дитячу кімнату у тому дизайні, який ви собі оберете.

Купити дитячу коляску, колиску, візочок, дитяче ліжечко

  Дитячий одяг, дитяча постіль від магазину "Дитячий світ"
  Відділ дитячого одягу для дівчаток та хлопчиків порадує такими категоріями як: дитячі комбінізони, костюми, піжами; плаття та сарафани для дівчаток; пелюшки, сорочки, повзунки, боді, чепчики для найменших, дитячі шапочки.
  Обираючи дитячий візок та ліжечко, не забудь купити дитячу постіль — дитячий матрац, простирадло, дитячу ковдру та подушку, дитячий рушник.
  Дитячі іграшки від магазину "Дитячий світ". У магазині представлені іграшки від народження, які не залишать байдужими ні батьків, ні дітей. Брязкальця, книжки-іграшки, гойдалки, ігровий килимок, ходунки та багато іншого.

Дитячий одяг, одяг для немовлят, необхідне для новонародженних, іграшки, ходунці, гойдалки, дитячий килимок для ігор

  Приходьте та вибирайте, консультуйтесь та купуйте дитячі довари у магазині "Дитячий світ" у м. Володимир-Волинський за адресою вул. Шевченка, 24 б! Ми з повагою ставимся до наших клієнтів! Нам приємно, коли Ви знову і знову повертаєтесь до нас, щоб зробити покупку для свого малюка. Ми щиро радіємо, коли наші маленькі клієнти залишаються задоволені! Саме тому ми розробили систему знижок, бонусів та подарунків!

44700, м. Володимир-Волинський
Волинської обл.
вул. Шевченка, 24 б
тел. (03342) 3 5600
тел. моб. (063) 135 4084
тел. моб. (097) 504 9039