ІВАНО-ФРАНКІВСЬКГОЛОВПОСТАЧ, ЦЕМЕНТ ФОРТЕЦЯ, ПАТ

Адреса: 43020, Луцьк, вул. Георгія Гонгадзе, 25
тел/факс: +380 (332) 789124
тел/факс: +380 (332) 789125
тел. моб.: +380 (50) 3787351
Веб-сторінка: https://www.facebook.com/fortecia.cement
Ключові слова:
Цемент ціна Луцьк, цемент властивості, купити цемент в Луцьку, продам цемент Луцьк, Івано-Франківськ цемент, цемент оптом, цемент марки, продаж цементу в мішках, продаж цементу Західна Україна, Фортеця Луцьк, гуртівні Волині, Рівненщини, марка цементу, ПЦ-400, М-400, ПЦ-ІІ/А-Ш-400, ПЦ-ІІ/Б-Ш-400, ПЦ-500, М500, ПЦ-І-500, ПЦ-500Д0, ПЦ-ІІ/А-Ш-500, доставка цементу, будівельні матеріали, цегляна кладка, розчинні стяжки, тарований цемент, тара 50 кг., тара 25 кг., мішки 50 кг.,мішки 25 кг., цемент насипом, бетон, залізобетон, цемент Волинь, будівництво, портландцемент куптити, цементний розчин, будівельний матеріал, цемент доставка, клінкер

 Фортеця, купити цемент, цементний розчин, бетон замовити Луцьк, Волинська область, бетонні вироби, будівельні матеріали доставка, цемент Луцьк

  Купуючи цемент, багато хто з нас знає про цей будівельний матеріал дуже мало. В результаті цегляна кладка, фундамент та розчинні стяжки виходять не якісними і руйнуються під дією навантаження, морозу і ґрунтових вод.

  Цемент (портландцемент) – будівельний матеріал, без якого не обходиться жодне будівництво, це його «хліб». Фортеця – цемент, який перевірений часом, має свою бездоганну репутацію, надійну якість, вікову міцність, неперевершену стійкість та досконалу витривалість. Це порошкоподібний будівельний матеріал, що складається з в'язкої основи - клінкеру, наповнювачів і модифікуючих добавок.

  Головною характеристикою цементу є його марка. Це цифрове позначення його міцності в твердому стані. Марку визначають у відповідності з нормативами ДСТУ, шляхом проведення випробування зразків на вигин і стиск після 28-добової витримки. Найбільш популярні на ринку - М400 і М500, а саме: ПЦ-ІІ/А-Ш-400, ПЦ-ІІ/Б-Ш-400, ПЦ-ІІ/А-Ш-500, ПЦ-І-500.

Волинь цемент, портландцемент купити оптом, залізобетон, доставка цементу безкоштовно, склад цементу

  Цемент Фортеця, зазвичай, використовують у суміші з піском. На одну частину маси цементу беруть 3—5 частин піску. З такої суміші разом з водою виготовляють напіврідку тістоподібну масу, яку називають цементним розчином. Цементний розчин через деякий час тужавіє, а потім твердне в каменеподібну речовину. Твердіння цементного розчину при звичайній температурі продовжується майже місяць.

  Змішування розчину з використанням цементу Фортеця з гравієм і щебенем дає бетон. Якщо бетоном наповнити залізний каркас (залізні стержні, дріт тощо), то тоді його називають залізобетоном. Цемент (бетон) дуже міцно зв'язується з залізом і має однаковий з ним коефіцієнт теплового розширення, при цьому бетон має високий опір до стиснення, а металоконструкція — до розтягу. Бетон і залізобетон мають дуже високу твердість і механічну міцність, їх широко використовують при будівництві.

Цемент насипом, тарований цемент,цементовоз,фундамент,блоки, бруківка

  Цемент Фортеця тарується в мішки 50 кг і мішки 25 кг. Тарований цемент дуже зручний для транспортування та зберігання. Доставка тари 50 кг та тари 25 кг здійснюється автомобільним транспортом вантажопідйомністю 10 тонн та 20 тонн. Безкоштовна доставка цементу Фортеця в межах міста здійснюється при купівлі від 8 тонн.
  Цемент насипом використовується, як правило, у виробництві бетонних виробів, блоків, бруківки тощо. Транспортується в такому випадку цементовозом.

  Цемент Фортеця купити можна, якщо відвідати будівельні магазини та будівельні гуртівні Волині та Рівненщини, також в м. Луцьк, якщо завітати на склад цементу за адресою :

43020, Луцьк, вул. Георгiя Гонгадзе, 25
тел. моб. (050) 378 7351
тел/факс (0332) 78 9124, 78 9125
E-mail: cement.ifgp@gmail.com
www.facebook.com/fortecia.cement