ГАЗПРОЕКТМОНТАЖ, ПП

Адреса: 43005, Луцьк, вул. Червоної Калини, 1
Телефон: +380 (332) 740233
тел. моб.: +380 (50) 3397187
Ключові слова:
Проведення газу, води, газопостачанння житлових будинків, земляні роботи, проектування трубопроводів, проекти, проведення газових трубопроводів, прокладка газопроводів, газопроводи з поліетиленових труб, роботи по газифікації
Приватне підприємство Газпроектмотаж

   Приватне підприємство "Газпроектмотаж" - молода компанія, яка впроваджує нові технології та використовує найсучаснішу техніку та матеріали. Наша перевага полягає в тому, що ми беремо на себе всі необхідні турботи щодо проведення проектних робіт та монтажу. Працівники нашої компанії мають високу кваліфікацію і проводять всі роботи на високому рівні з дотримання ДБН України.

   ПП "Газпроектмонтаж" надає в місті Луцьк та по області наступні послуги:

 • Монтаж систем: газопостачання, водопостачання, теплопостачання
 • Проектування трубопроводів
 • Розробка проектно-кошторисної документації
 • Виконання земляних робіт
 • Виконання повної технічної документації для введення об’єктів в експлуатацію.
 • Монтаж вуличних інженерних мереж трубопроводів у житлових будинках
 • Торгівля будівельними матеріалами

   Проектування трубопроводів, розробка комплексної технічної документації (проекту), що містить техніко-економічне обґрунтування, розрахунки, креслення, макети, кошториси, пояснювальні записки і ін. матеріали, необхідні для будівництва нових, а також розширення і реконструкції діючих об’єктів трубопровідного господарства. 
   Методологія комплексного проектування трубопроводів передбачає максимальну автоматизацію проектних робіт при суворій регламентації послідовності і змісту етапів проектування. 
   Проектування трубопроводів включає комплекс геодезичних, геологічних і гідрологічних досліджень, а також збір географічних і економічних даних, що необхідні для розробки проекту трубопроводу. Особлива увага приділяється вивченню взаємодії трубопроводів з навколишнім середовищем при прокладанні їх в будь якому регіоні України.

   Завжди готові до плідного взаємовигідного співробітництва. Впевнені , що наші нові і постійні клієнти не будуть розчаровані результатами співпраці.

   Дозвіл №581.14.07-42.21 Дозвіл №582.14.07-42.21 Держгірпромнагляд у Волинській обл.від 1 грудня 2014 р. до 30 листопада 2019 р.


43000, Луцьк, вул. Червоної Калини, 1
тел. (0332) 74 0233
тел. моб. (050) 339 7187
E-mail: gazproektmontag@ukr.net

Проектування трубопроводів, водопостачаня
Розробка проекто-кошторисної документації