КИЛИМОК, МАГАЗИН

Адреса: 43023, Луцьк, вул. Єршова, 11, 2 пов.
тел. моб.: +380 (50) 6725916
тел. моб.: +380 (66) 7386779
Ключові слова:
Купити килим Луцьк, магазин килимів, килимове, підлогове покриття, ковролін Луцьк, килимова, коврова доріжка, килим на підлогу, килими для дому, офісу, спальні, ванної, кухні, дитячі коври, магазин Килимок Луцьк

магазин Килимок Луцьк, купити килим Луцьк, килимове покриття, ковролін

  Мережа магазинів "Килимок" пропонує Вам величезний вибір килимів, килимового покриття від провідних виробників. У наших магазинах Ви зможете підібрати та купити килим, який повністю відповідає Вашим вимогам щодо складу та якості, дизайну та кольору, розміру та ціни. Правильно підібраний килим підкреслить та прикрасить інтер'єр Вашого дому, офісу.
  Здавна килими — це невід'ємна частина житла людини, показник доброго смаку та заможності. З питанням вибору килиму як мінімум один раз у житті зіштовхується кожна людина. На сьогоднішній день на ринку коврових виробів представлено величезний вибір різноманітних килимів. Але саме важливе питання при покупці килима — це якість та склад. На сьогодні ми в змозі представити килими та килимові покриття з найрізноманітніших матеріалів. Спеціалісти магазинів "Килимок" допоможуть підібрати потрібний Вам килим, підібрати комплекти килимів та килимових доріжок одного стилю та дизайну, проведуть консультації та рекомендації щодо догляду та чистці коврових виробів.

Купити килими ворсисті, безворсові, акрилові, шерстяні, натуральні, килимові доріжки Луцьк

  У магазинах "Килимок" представлений великий асортимент килимів та килимових доріжок:
 • ворсисті килими
 • безворсові килими
 • килими з віскоси
 • килими з вовни
 • синтетичні килими
 • акрилові килими
 • шерстяні килими
 • натуральні килими
 • бавовняні килими

  Також у нас Ви знайдете великий вибір килимового покриття, яке ще називають ковролін. Тафтингове, голкопробивне, флоковане килимове покриття. З різними типами, складом, висотою ворсу.

Якісні дитячі килими, килими для ванної, килимові доріжки для коридору, коврове покриття Луцьк

  Купити килими для дому, спальні, ванної, дитячої; килимові доріжки для коридору, передпокоїв; килимове покриття для офісу, магазину, спальні, дитячої кімнати; різного дизайну, стилю та кольору у м. Луцьк за адресою:

43023, Луцьк, вул. Єршова, 11, ТЦ Глобус
тел. моб. (050) 672 5916
тел. моб. (066) 738 6779
43005, Луцьк, вул. Карпенка-Карого, 1, ТЦ Ювант
тел. моб. (095) 590 4413
тел. моб. (066) 777 3510