Металобази, металопрокат, металоконструкції

Металобази та металообробні підприємства м. Луцька та Волинської області пропонують здати метал по високій ціні, купити метал оптом, чи в роздріб, а також обробка металу та виготовлення металоконструкцій, кованих виробів на замовлення. Металопрокат чорного та кольорового металу. Продаж металовиробів, металопрофілю, профільних труб, листового металу, армосітки, арматури, металевого дроту. Пропонується різні види металообробки: металопорізка, гнуття металу, вальцівка металопрокату, механічна обробка металу на токарному, фрезерному, розточному, шліфувальному обладнанні, термічна обробка металів, зварювальні роботи.

Детальніше

Металобаза Волинь-Лом пропонує скупку металобрухту, металолому, чорних, кольорових металів та продаж металопрокату за оптовими цінами. Надаються послуги порізки та обробки металу, доставка та самовивіз.

Луцьк, вул. Індустріальна, 2 б

Гнуття, порубку металу, зварювальні роботи виконує компанія Макс Велес. Виготовляє переносні та станціонарні мангали, контейнери для сміття різної місткості. Обробка металу та виготовлення металевих конструкцій під замовлення виконується на сучасному обробному устаткуванні.

Луцьк, вул. Дубнівська, 22 а
 • Енергонезалежні та з електронним керуванням
 • Ручна та автоматична подача твердого палива
 • Широкий вибір номінальної потужності котлів
 • Гарантія 5 років
 • Доступна ціна
 • Контейнери для сміття стандартні та нестандартні під замовлення пропонує виробник Техкоммаш. Підприємство виготовляє металоконструкції та надає послуги обробки металу, а саме порізка, гнуття, випрямлення, вальцівка листкового металу, металопрофілю, металопрокату, механічна обробка металу.

  Луцьк, вул. Дубнівська, 22

  Арсенал ВКП реалізовує металеві кріплення, метизи для виробництв, будівництва, ремонту та іншого призначення. Купити спеціалізовані металеві вироби для кріплення пропонується гуртом та в роздіб. У магазині Арсенал в наявності усі види кріплень.

  Луцьк, вул. Рівненська, 44
  Обговорення завантажується...
  БУДІВНИЦТВО. БУДМАТЕРІАЛИ
  . . .
  . . .
  ОНОВЛЕННЯ КОМПАНІЙ
  x