ПОДИХ ВОГНЮ, ТВОРЧА МАЙСТЕРНЯ

Адреса: 43010, Луцьк, вул. Трункіна, 3
тел. моб.: +380 (50) 9168922
Ключові слова:
Ковані вироби, художня ковка, творча майстерня, кузня, замовити ковані вироби, дизайн приміщень, вироби з металу Луцьк, металоконструкції, дизайн спальні, приміщень, ресторанів, винних погребів, виготовлення котлів для саун, ковані ворота, перила, каміни, двері, ковані вироби інтер'єр, екстер'єр

Подих Вогню, творча майстерня, ковка, кузня, вироби з металу

   Розпечене вугілля і подих вогню - народжують щось нове і прекрасне...
   Творча майстерня "Подих Вогню" створена у 2005 році, аби дарувати красу металевих виробів всім бажаючим. Кузня зібрала досвідчених працівників, які не уявляють себе без молота і дзвону ковадла. Тих, котрі вміють зробити зі шматка звичайного металу виріб, споглядаючи на який, затамовуєш подих. Тому нам можна довірити виконання замовлень на будь-який смак і будь-якої складності.

Ковані вироби, ворота, перила, двері, ковані каміни, спальні, меблі

   У нас Ви можете замовити:
- ковані ворота;
- ковані сходи та перила;
- ковані решітки;
- ковані огорожі;
- ковані балкони;
- ковані каміни;
- ковані альтанки;
- ковані мангали;
- ковані меблі;
- інші ковані вироби.

   Всі ми хочемо підкреслити свою особливість і створити власний неповторний стиль і дизайн інтер'єру та екстер'єру нашого будинку. Творча майстерня "Подих Вогню" допоможе Вам розробити неповторний дизайн приміщень, ресторанів, винних погребів. Прямі лінії і строгі геометричні форми додадуть серйозності до стилю мінімалізму. А розкішні візерунки і квіткові мотиви додадуть витонченості, виразності і створять чудову казкову атмосферу у Вашій оселі.

Дизайн спальні, дизайн ресторану, ковані вироби інтер'єр, екстер'єр

43010, м. Луцьк, вул. Трункiна, 3
тел. моб. (050) 916 8922
E-mail: metal-art.ua@ukr.net