”Золотим сторінкам” на Волині 15 років

     Дорогі друзі!

     З гордістю представляємо Вашій увазі інтернет-проект “Золоті сторінки. Волинь”.

     На сьогодні “Золоті сторінки” є одним з лідерів інформаційного ринку Луцька та Волинської області. Передові позиції нам забезпечують згуртована команда професіоналів,  високі корпоративні стандарти, відомий на всю Україну бренд “Золотих сторінок” і, головне тисячі наших користувачів та партнерів.

     За своєю структурою та концепцією наш ресурс - це сучасний сайт, який містить виключно надійну та достовірну інформацію про підприємства та організації Луцька та Волинської області.

     Інтернет-ресурс www.goldenpages.lutsk.ua є найбільш повною та актуальною базою данних підприємств, яка постійно оновлюється.  Унікальність сайту надає поєднання інструментів для роботи з інформацією:

  • надійна та повна база підприємств, з можливістю пошуку за назвою, адресою, телефонами та видами діяльності підприємств
  • можливість знайти кожне підприємство на карті міста та області
  • електронна версія друкованого довідника з можливістю при необхідності роздрукувати декілька сторінок

     Шановні клієнти та користувачі “Золотих сторінок”, процес поповнення та оновлення інформації відбувається постійно і направлений на економію Вашого часу та коштів, надаючи точну та потрібну Вам інформацію.

"Золоті сторінки. Волинь"

43025, м. Луцьк, вул. Бойка, 1 офіс 312

тел.: (0332) 77 0066

e-mail: golden_lutsk@ukr.net