СТЕЛЯ

Адреса: 43000, Луцьк
тел. моб.: +380 (97) 4731069
тел. моб.: +380 (95) 4790596
Веб-сторінка: www.stelia.in.ua
Ключові слова:
Натяжні стелі замовити Луцьк, монтаж натяжної стелі, встановити натяжну стелю, матові, глянцеві натяжні стелі, натяжні стелі з фотодруком, з малюнком, натяжні потолки Луцьк, натяжные потолки Луцк, замовити натяжну стелі у Луцьку, Волинь, натяжні багаторівневі стелі, фотодрук на натяжній стелі, ціни на натяжні стелі, підібрати натяжну стелю, переваги натяжної стелі, підвісні стелі, Стеля Луцьк, Ковель

Стеля Луцьк, замовити натяжні стелі у Луцьку, Ковелі, Нововолинську, Волинь, монтаж натяжної стелі

  Пріоритетні напрями роботи компанії "Стеля" - це якісні та доступні послуги монтажу та обслуговування натяжних стель у Луцьку, Ковелі, Нововолинську, Володимир-Волинську та інших містах Волині. Команда має великий досвід у цій сфері та виконає профейний монтаж натяжної стелі Луцьк будь-якої складності. Вам залишається тільки довірити цю справу нашим професіоналам.
  Давно мрієте оновити дизайн Вашого будинку чи квартири? Натяжні стелі — це сучасне, яскраве та неповторне рішення для образу Вашої квартири, будинку чи офісу. Створити незабутнє враження та вишуканий інтер'єр у готелі чи ресторані допоможуть правильно підібрані відтінки натяжних стель. У школі чи дитячому садочку за допомогою натяжної стелі з екологічно чистого матеріалу створиться домашня, затишна та тепла атмосфера для Вашої дитини.

  Які переваги натяжної стелі?
 • гарний зовнішній вигляд та доречне доповнення до будь якого дизайнерського задуму
 • простота, швидкість встановлення і обслуговування
 • довговічність
 • можливість встановлення у будь-яких кімнатах,
 • вологостійка, має пиловідтовхуючі властивості, легко миється
 • стійка до пошкоджень, не пошкоджується при монтажі, демонтажі
 • поєднується з іншими матеріалами
 • витримує навантаження до 100л води на 1м2
 • приховує нерівності основної стелі, системи комунікацій, труби
 • звуко- и теплоізоляційні властивості
 • великий вибір кольорів та фактур, більше 100 відтінків

Однорівневі, багаторівневі натяжні стелі, матові, глянцеві, комбіновані натяжні стелі, натяжні стелі з фотодруком, з поділом

  Які види натяжної стелі найкраще обрати саме Вам?

  Багаторівневі натяжні стелі. Підійдуть для великих кімнат, залів. Приміщення, у якому встановлена багаторівнева натяжна стеля стає візуально просторішим. Такий варіант розділить кімнату на окремі зони та приховає нерівності, дефекти стелі.

  Натяжні стелі з фотодруком. Дають можливіть створити натяжну “картинку”. На такій стелі можна відобразити репродукції полотен художників, натюрморти чи пейзажі, тварин чи квітів, казкових персонажей та інші зображення на ваш розсуд.

  Натяжна стеля з поділом. Підбираючи яскраві, контрасні кольори і форми, дозволить втілити в життя найсміливіші ідеї цікавого та неповторного дизайну.

  Глянцеві натяжні стелі. Мають блискучу дзеркальну поверхню, на якій відбиваться всі предмети, що знаходяться у кімнаті. За допомогою глянцевої стелі можна візуально збільшити кімнату.

  Матові натяжні стелі. Найкраще підійдуть у просторну кімнату з хорошим освітленням. Створюють ефект ідеально рівної штукатурки.

  Комбіновані нятяжні стелі. При розробці дизайну стелі часто поєднують натяжну стелю та гіпсокартонну, це виглядає оригінально та стильно. У цій комбінації також буде доречним використати свідлодіодне освітлення, для ефекту зоряного неба, північного сяйва.

Професійний монтаж натяжної стелі, замовити натяжні потолки Луцьк, вибрати натяжну стелю, якісні натяжні стелі

  Де замовити натяжну стелю у Луцьку та Волинській області? Звичайно ж, у компанії Стеля Луцьк, тому що, ми впевнені, що виконаємо всі Ваші побажання по оформленню, реалізуємо технічні задуми будь якої складності та надамо гарантію 10 років на матеріали та роботу.
Чекаємо на Ваші дзвінки:

тел. моб. (97) 473 1069
тел. моб. (95) 479 0596

E-mail: info@stelia.in.ua
Сайт: www.stelia.in.ua