ТРИЕРА, ПП

Адреса: 43001, Луцьк, вул. Янки Купали, 15
Телефон: +380 (332) 723853
тел. моб.: +380 (50) 2075590
тел. моб.: +380 (50) 9514644
Ключові слова:
Реклама, дизайн, інтер’єр, брендБУК, ВІЗУАЛІЗАЦІЯ створення назви компанії, вивіски, неонові вивіски, таблиці, стенди, матеріали для реклами, неймінг, декорування, авторський нагляд. ФАСАДИ.

 5865-160-03lbve9Tei.jpg

ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТРИЕРА

        Компанія "ТРИЕРА" – рекламна агенція повного циклу, що працює на ринку з серпня 2004 року. Досвід наших працівників дає змогу виконувати завдання будь-якої складності. До Ваших послуг найрізноманітніша реклама від дизайну візитки до комплексних рекламних кампаній з використанням будь-яких матеріалів та будь-яких видів реклами.
        Якісно – не значить дорого! Ми намагаємося запропонувати якісні та недорогі послуги дизайну та друку поліграфічної продукції, виготовлення зовнішньої реклами та реклами на транспорті. Ви завжди зможете порівняти якість нашої продукції та розцінки на друк ваших листівок, буклетів, візиток та іншої рекламної продукції та послуг. Завдяки співробітництву з передовими виробниками й постачальниками ми можемо запропонувати Вам весь спектр матеріалів – від недорогих, але якісних, до ексклюзивних.
        Творчі креативні ідеї – як основа якості реклами. Креативний, молодий і при цьому професійний колектив Компанії допоможе втілити Ваші найсміливіші ідеї. Ми нестандартно мислимо й завжди знаходимо найбільш оригінальне, доступне й вдале рішення поставленого клієнтом завдання, як із виготовлення, так і із розміщення реклами.
        Постійне вдосконалення – єдиний шлях до найкращих результатів. Ми перебуваємо в постійному вдосконаленні методів роботи й на даний момент можемо гарантувати найкоротші строки виконання будь-якого завдання або прохання клієнта. Як рекламне агентство повного циклу ми надаємо весь спектр послуг рекламного бізнесу, що Ви можете одержати з одних рук.

ПОСЛУГИ:

Розробка дизайну інтер’єру;
Забезпечення авторського нагляду за виконанням роботи;
Декорування на замовлення – від найпростішого до креативного;
Неймінг – створення влучної назви для компанії чи назви для її продукції або послуги, яка надалі стане брендом;
Створення комп’ютерної візуалізації об’єктів;
Брендбук - виготовлення своєрідної „книги”, яка описує правила використання елементів фірмового стилю бренду;
Алюмінієві фасади;
Вивіски різного формату, неонові вивіски;
Поліграфічні послуги;
Виготовлення таблиць та стендів;
Продаж матеріалів для виготовлення реклами.

Наші контакти:
43001, Луцьк, вул. Янки Купали, 15
тел/факс 0332 72 3853
тел. моб. 050 951 4644
https://www.facebook.com/trieralutsk

E-mail: reklama.triera@gmail.com