ВЕЛОС, ЛІКУВАЛЬНО-ДІАГНОСТИЧНИЙ ПРИВАТНИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР КИТАЙСЬКОЇ ТА ЄВРОПЕЙСЬКОЇ МЕДИЦИНИ

Адреса: 43024, Луцьк, просп. Молоді, 5 б
Телефон: +380 (332) 751765
тел. моб.: +380 (50) 5008841
тел. моб.: +380 (99) 7328806
Ключові слова:
Діагностика організму, діагностичний центр, звукотерапія, масаж, медична консультація, консультація лікаря у Луцьку, приватний медичний центр Луцьк, консультація невропатолог, психолог, гінеколог, терапевт, косметолог, запис до лікаря Луцьк, приватний лікар, лікування східними методами, тібетська, китайська медицина, звукотерапія тібетськими чашами, запис на масаж, класичний масаж, антицелюлітний масаж, масаж стоп, лікувальний центр, Велос

Діагностика організму, діагностичний центр, тібетська, китайська медицина, масаж, нетрадиційна медицина

Лікувально-діагностичний приватний медичний центр "Велос"

  Медичний центр працює йдучи в ногу із сучасними тенденціями розвитку суспільства. У діагностичному центрі обстежуються тисячі пацієнтів з Луцька, Волині та інших областей. Надаються професійні консультації невропатолога, терапевта, психолога, косметолога, гінеколога.
  Сучасний діагностично-лікувальний заклад забезпечує точну діагностику захворювань на ранніх стадіях, профілактика та реабілітацію дорослих і дітей. У медичному центрі "Велос" працюють лікарі-професіонали української медицини, які мають великий практичний досвід роботи. Медичний центр оснащений сучасним діагностичним обладнанням світових лідерів-виробників.
  Переваги медичного закладу "Велос" полягають у комплексі послуг, висококваліфікованості лікарів та спільних зусиллях лікарів та пацієнтів у діагностиці та лікуванні хвороби.
  Приватний лікувально-діагностичний центр "Велос" пропонує Вам діагностику та лікування організму східними методиками: тібетська та китайська медицина.
  Східні масажі: класичний, антицелюлітний, стоп. Східний масаж — це традиційний метод немедикаментозного лікування, який є одним із давніх методів дії разом із голкотерапією й припіканням.
  Багатовіковий досвід показав високу ефективність акупунктури при захворюваннях, викликаних порушеннями в нервовій системі. За різними дослідженнями, поліпшення у хворих відзначають при головних болях, невралгії трійчастого нерва, радикуліті, підвищеному артиріальному тиску, виразковій хворобі шлунка і 12-палої кишки, бронхіальній астмі. Також з великим успіхом застосовують акупунктуру для лікування нічного нетримання сечі, екземи, клімактеричних порушеннь та інших недуг.

Класичний, антицелюлітний масаж, східний масаж, масаж стоп, акупунктура, голковколювання, лікування без медикаментів

  Звукотерапія тібетськими чашами. Цей напрямок лікування вповні використовує властивості звуку: об'єднувати, зв'язувати. Дослідження західних вчених підтверджують поліпшення роботи всіх систем організму. Завдяки даній методиці Ви зможете зміцнити імунітет. Зокрема, покращити дихання, знизити рівень цукру і холестерину в крові, стабілізувати артеріальний тиск, нормалізувати роботу залоз внутрішньої секреції, покращити загальний обмін речовин в організмі, зняти стрес, зростити фізичний та інтелектуальний потенціал.
  Звукотерапія не є методом "швидкої допомоги". Це система, що допомагає підтримувати баланс. Важливо при цьому довіритися фахівцям, що займаються вивченням цих методик та застосовують їх грамотно.

Звукотерапія, тібетські чаши, східна медицина, тібетський метод лікування, звукотерапія тібетськими чашами

Діагностичний центр "Велос" знаходиться за адресою:
43024, Луцьк, просп. Молодi, 5 б

Запис на прийом проводиться за номерами телефонів:
тел. (0332) 75 1765
тел. моб. (050) 500 8841
тел. моб. (099) 732 8806
тел. моб. (050) 685 1355

Ліц. АГ №571605 від 29.12.2010р. видано МОЗ