ВЕНДА, ТОВ

Адреса: 43020, Луцьк, вул. Зв'язківців, 1 б, офіс 3
Телефон: +380 (332) 751290
Телефон: +380 (332) 294294
тел. моб.: +380 (66) 8982323
E-Mail: info@venda.biz
Веб-сторінка: www.venda.biz
Ключові слова:
Вантажні перевезення Луцьк, перевезення небезпечних вантажів Луцьк, перевезення з Європи, перевезення з України, міжнародні перевезення Луцьк, ADR, АДР, збірні вантажі, консолідовані вантажі, дозавантаження, транспортні послуги Луцьк, експедиційні послуги Луцьк, транспортно-експедиційні послуги, перевезення за кордон, перевезення в Польщу, перевезення в Німеччину, перевезення в Бельгію, в Голандію, в Францію, порахувати вартість перевезення Луцьк, ціна перевезення Луцьк, швидка доставка вантажу, малогабаритний транспорт Луцьк, 1 тонна, 3 тонни, запчастини до вантажних автомобілів Луцьк, автозапчастини Луцьк, Венда, VENDA

Компанія Венда Луцьк

   Компанія "Венда" успішно працює на ринку транспортних послуг за критеріями якісного підбору транспортного засобу та надійності перевезень задля забезпечення доставки необхідного клієнтам вантажу у визначений час в потрібне місце і за оптимальних для клієнта витрат.
   Ми пропонуємо:
- міжнародні перевезення;
- перевезення негабаритних та ADR-вантажів;
- транспортні послуги;
- перевезення по Україні;
- експедиційні послуги;
- запчастини до вантажних автомобілів.

Вантажні перевезення Луцьк, перевезення небезпечних вантажів

   Майже десятирічний досвід в наданні транспортно-експедиційних послуг та наявність ліцензії на перевезення небезпечних вантажів є вагомими аргументами для того, щоб довірити нам виконання різноманітних транспортних задач. Нашими партнерами є такі мегаорганізації, як АТ "СКФ УКРАЇНА" (публічне), ТзОВ "Модерн-Експо", ПрАТ "БРВ Київ", міжнародні експедиційні компанії ТзОВ "ЕМОНС УКРАЇНА", TRANSALEX Inrenationale Spedition GmbH та інші, які на основі довгострокової співпраці вже впевнено рекомендують нас своїм партнерам. Ми гарантуємо швидке та надійне перевезення в Польщу, в Німеччину, в Бельгію, в Голандію, в Францію та інші країни.

Транспортно-експедиційні послуги, перевезення за кордон

   Зателефонувавши до нас, Ви отримаєте індивідуальний підхід у вирішенні усіх питань, пов'язаних з доставкою Вашого вантажу. Водночас, широка база постачальників запчастин і наявність серед них дисконту, дозволяє нам запропонувати Вам розхідні матеріали, замінні деталі та супутні товари за більш доступними цінами. Ми постійно розширюємо список запчастин до вантажних автомобілів марки MAN, DAF, VOLVO, SCANIA, RENAULT, IVECO, MERCEDES-BENZ, для того, щоб Ви могли правильно підібрати, замовити та отримати їх при необхідності у домовленому місці у будь-якій точці України.

VENDA - зробимо все для довготривалої співпраці!

43020, Луцьк, вул. Зв'язкiвцiв, 1 б, офіс 3
тел. (0332) 294 294
тел/факс (0332) 751 290
тел. моб. +38 (066) 898 2323
E-mail: info@venda.biz
http://www.venda.biz