ВЕСТ-ПРОМ, ТОВ

Адреса: 43023, Луцьк, вул. Індустріальна, 6
Телефон: +380 (332) 719076
Ключові слова:
Купити цемент Луцьк, цемент ціна, цена, продам цемент, з доставкою, Івано-Франківський цемент, портленд цемент, цемент оптом, цемент марки, цемент м 500, цемент м 400, шифер, плоский, 8 хвильовий, клей, продаж цементу в м.Рівне, м.Львів, м.Ковель, м.Нововолинськ, м. Володимир-Волинськ

Вест-пром — продаж цементу та будматеріалів

   Пріоритетними напрямками діяльності компаній "Вест-Пром" є продаж цементу в м.Луцьк, м.Рівне, м.Львів, м.Ковель, м.Нововолинськ, м.Володимир-Волинськ та інших містах, селах Західної України. Крім цього, в асортименті представлені будівельні суміші та шифер. Продукція відповідає найвищим стандартам якості.
   Де купити якісний цемент? Це питання задають безліч будівельників та господарів, як в Луцьку, так і по всій Волинській області. Компанія "Вест-Пром" пропонує до ваших послуг продаж Євроцементу оптом і в роздріб, цемент в мішках. Цемент представлений в наступних модифікаціях: цемент ПЦ II/A-Ш-500-H, цемент ПЦ II/A-Ш-400-H, цемент ПЦ II/Б-Ш-400-H , цемент ПЦ I -500-H.  
   Купівля дешевого цементу на початкових етапах будівництва в підсумку може обійтися набагато дорожче або здійснюючи покупки на будівельних ринках, будівельники не мають ніяких гарантії якості продукції.  Тому, звертаючись  тільки в перевірені компанії, які реалізовують цемент  високої якості, ви забезпечите себе високоякісним цементом. Ми пропонуємо купити цемент та шифер  в Луцьку оптом і в роздріб за середньоринковою  вартістю.  "Вест-Пром" продає продукцію вітчизняного заводу "Івано-Франківськцемент", тому ціна на цемент та шифер є оптимальною.  Співпрацюючи з Вест-Пром, ви здійснюєте покупки без посередників.

   Компанія Вест-Пром  має значні переваги для своїх покупців:
 • цемент високої якості безпосердньо від виробників
 • своєчасну доставку в будь-який регіон
 • широкий асортимент високоякісного цементу
 • доставка цементу власним транспортом
 • гнучка цінова політика
 • вигідні умови довготривалого співробітництва
 • надійне партнерство та оперативність.

Цемент гуртом та в роздріб ПЦ II/A-Ш-500-H, цемент ПЦ II/A-Ш-400-H, цемент ПЦ II/Б-Ш-400-H, цемент ПЦ I-500-H

   Цемент ПЦ II/A-Ш-500-H упакований в тришарові мішки з паперу є добре захищений від вологи, а сама упаковка більш стійка до пошкоджень. Ви можете купити цемент в мішках 50 кг, в мішках 25 кг. Зберігати цемент слід в сухих місцях в щільно закритих мішках, не допускаючи попадання вологи. При неналежних умовах зберігання цемент швидко втрачає свої властивості.Термін зберігання цементу становить 6 місяців. Наша компанія гарантує якість і марку цементу напротязі 60 днів після відвантаження.
   Цемент 500 застосовується при приготуванні бетонів, плит перекриттів, фундаментних блоків, різних будівельних сумішей і не має протипоказань для будівництва житлових приміщень. Цемент 500 - порошкоподібна гідравлічна в'язка речовина сіро-зеленого кольору. При взаємодії з водою цемент 500 утворює пластичну масу, яка в міру затвердіння утворює каменеподібне тіло. Марка портланд цемент 500 означає, що при затвердінні цемент витримує навантаження не менше 500 кг/см2. Цемент 500 отримують при перемелюванні портландцементного клінкеру з невеликою частиною гіпсу та іншими активними мінеральними добавками, що впливають на властивості цементу М500.

   Цемент ПЦ II/A-Ш-400-H продаємо в мішках 50кг, 25кг, а також  пропонуємо Вам доставку цементу ПЦ-400 навалом  та залізничними вагонами.

Шифер восьмихвильовий, клей будівельний для керамічної плитки, пінопласту, сітки, мінеральної вати

   Компанія ТОВ "Вест-Пром" вже багато років займається постачанням портленд цементу оптом в західному  регіоні України. Висока якість цементу, що відповідає будівельним нормам, ДСТУ  та підтверджена сертифікатами, а також регулярні поставки цементу на склад, постійний аналіз ціни цементу на ринку — все це дозволяє запропонувати нашим клієнтам найвигіднішу ціну на цемент в м. Луцьк та Волинській області.
   Хочете купити цемент гуртом? Склад  нашої компанії знаходиться в м. Луцьк вул. Індустріальна, 6. Власний автопарк дозволяє  здійснювати поставки цементу оптом з доставкою в будь-який район Волинської та Рівненської області. Висококваліфіковані фахівці компанії дадуть відповідь на всі Ваші запитання.

Також Вест-Пром  пропонує:

 • Цемент ПЦ II/Б-Ш-400-H, Цемент ПЦ I -500-H – в мішках 50кг, 25кг.
 • Шифер восьми хвильовий азбестовий в листах, різного кольору.
 • Шиферні листи плоскі для парканів, для зовнішнього оздоблення.

   Цемент - основа будь-яких будівельних робіт, а якість цементу - основа довговічності і надійності.  Ви можете купити цемент оптом в Луцьку, звернувшись у ТОВ Вест-Пром.  Компанія Вест-Пром, здійснює продаж цементу та інших будівельних матеріалів в Луцьку, які повністю відповідають всім необхідним нормам і вимогам. Співпрацюючи тільки з надійними виробниками цементу, такими як "Івано – Франківськцемент", Вест- Пром гарантує  найкращу якість цементу у поєднанні із оптимальною для будь-якого покупця ціною. Купити недорого цемент з доставкою можна у Вест-Пром. Якщо ви співпрацюєте з "Вест-Промом", ви не маєте ні найменшої можливості потрапити на підробку. Звертайтеся до нас, адже ми готові до тривалої та взамовигідної співпраці! Менеджери компанії розглянуть будь-які індивідуальні пропозиції та побажання. Постійні клієнти гарантовано отримують знижки. Весь цемент поставляється прямо з "Івано – Франківськцемент".

ТОВ "Вест-Пром"
43023, Волинська обл., м.Луцьк, вул. Індустріальна 6
тел/факс (0332) 71-90 76
тел. моб. (067) 334-01-23
E-mail: vest_prom@ukr.net