РІКДОМ ТМ

Меблі - виробництво, ремонт Луцьк

Виробники меблів, меблеві фабрики м. Луцьк та Волині пропонують замовити корпусні та м'які меблі, проектування та виготовлення меблів за індивідуальним розміром та дизайном. Ексклюзивні меблі доповнять будь-який стиль та дизайн інтер'єру. Стильні сучасні меблі під замовлення у кухню, шафи-купе на замовлення, корпусні меблі у вітальню, ліжко на замовлення у спальню, меблі з натуральної деревини у кабінет, дитячі меблі, ліжка у дитячу кімнату, додадуть комфорту та затишку у домі, квартирі. Замовити меблі у виробника: дивани, м'які крісла, кухонні, комп'ютерні, письмові столи, стільці, шафи, меблі в офіс, кафе, ресторан, готель. Відновити красу та якість меблів допоможе перетяжка (переобтягування), ремонт меблів.

Детальніше

Продаж верстатів для обробки дерева та меблевого виробництва. Нові та бу багатоопераційні, чотирьохсторонні станки, фрезерувальні, шліфувальні, порізочні, пилорамні станки, реймуси, циркулярки та інше деревообробне обладнання.

Ковель , вул. Брестська, 208 а

Виготовлення кухонь, спалень, шаф-купе, дитячих, офісних меблів під замовлення за індивідуальними розмірами пропонує салон-магазин Меблів Дім. Меблеві фасади МДФ, фасади з натурального дерева, акрилу, пластику, шпону,  фасади для шаф купе та розсувні системи для дверей та шаф купе, матеріали для виготовлення кухонь, спалень, шаф купе.

Луцьк , вул. Єршова, 11
 • Енергонезалежні та з електронним керуванням
 • Ручна та автоматична подача твердого палива
 • Широкий вибір номінальної потужності котлів
 • Гарантія 5 років
 • Доступна ціна
 • Кухні, шафи-купе під замовлення за індивідуальними комплектацією, розмірами, дизайном. Компанія 3ds пропонує декорування меблів, скляних, дзеркальних поверхонь фотодруком та піскоструйним методом. Фотодрук, піскоструйна обробка скла або дзеркала на шафі-купе чи інших скляних поверхнях.

  Струмівка Луцького р-ну

  Виробництво меблів ПП Лера спеціалізується на виготовленні корпусних меблів: шафи-купе, кухні, стінки, вітальні, дитячі кімнати, комоди, комп'ютерні столи, офісні меблі. Корпусні меблі на замовлення з ДСП та  МДФ фасадів різноманітної кольорової гамми, дизайну, моделі, з потрібними розмірами. До послуг компанії Лера також входять: виїзд на заміри, розробка дизайн-проекту, доставка та монтаж меблів.

  Луцьк , вул. Карбишева, 4 а
 • Сухі будівельні суміші, вапно
 • Гіпсокартон, євроруберойд
 • Матеріали для утеплення
 • Профіль металевий до ГК
 • Гідро-, паробар'єри, сітки фасадні
 • ФОП Ліщенко А. С. виготовляє якісні дерев'яні меблі з масиву на замовлення, а саме: прихожі, вітальні, гардеробні, кухні, спальні, меблі в дитячу кімнату, комбіновані та офісні меблі. Також здійснює доставку та монтаж меблів.

  Луцьк

  Виробництво спалень, ліжок, меблів у спальню, кухню, вітальню, кабінет, корпусних меблів, меблевих кухонних фасадів з натурального дерева пропонує ФОП Сусоловський. Якісні меблі з натуральної деревини за індивідуальним дизайном під замовлення.

  Липини Луцького р-ну , вул. Колгоспна, 4

  Виготовлення столів з натурального дерева за індивідуальним дизайном для дому, офісу, кафе, бару пропонує Термоліс. Ексклюзивні столи на замовлення у стилі лофт.

  Луцьк , просп. Відродження, 11

  Корпусні меблі на замовлення ТМ Profi Древ для дому, офісу, торгівлі. Корпусні меблі з натурального дерева, з ламінованого ДСП за індивідуальним дизайном під заказ пропонує ФОП Захарчук В.В. Проектування та виготовлення корпусних меблів у магазин, бар, ресторан, готель, аптеку, банк та інші заклади.

  Луцьк , вул. Карпенка-Карого, 29
  Володимир-Волинський , вул. Шевченка, 24

  Виготовлення кухонь, спалень, шаф-купе, дитячих, офісних меблів під замовлення за індивідуальними розмірами пропонує салон-магазин Меблів Дім. Меблеві фасади МДФ, фасади з натурального дерева, акрилу, пластику, шпону,  фасади для шаф купе та розсувні системи для дверей та шаф купе, матеріали для виготовлення кухонь, спалень, шаф купе.

  Луцьк , вул. Єршова, 11

  Кухні, шафи-купе під замовлення за індивідуальними комплектацією, розмірами, дизайном. Компанія 3ds пропонує декорування меблів, скляних, дзеркальних поверхонь фотодруком та піскоструйним методом. Фотодрук, піскоструйна обробка скла або дзеркала на шафі-купе чи інших скляних поверхнях.

  Струмівка Луцького р-ну
  Обговорення завантажується...
  ДІМ. ІНТЕР'ЄР
  . . .
  ОНОВЛЕННЯ КОМПАНІЙ
  РІКДОМ ТМ
  x