РІКДОМ ТМ

Правила користування сайтом

Шановні відвідувачі та користувачі сайту Золотих Сторінок!

Пропонуємо ознайомитись з декількома нескладними правилами, котрі регламентують співіснування інтернет-спільноти з адміністрацією сайту goldenpages.lutsk.ua.

Наш інтернет-портал створений з метою забезпечення всіх бажаючих інформацією про підприємства та підприємців м. Луцька та Волинської області та товари і послуги, які вони пропонують. Ми прагнемо зробити пошук інформації легким, а життя комфортним. На сайті розміщена інформація, яка дійсно максимально достовірна та корисна.

Доступ до сайту www.goldenpages.lutsk.ua абсолютно вільний і користування ним не передбачає жодної реєстрації або авторизації. При цитувані сайту або використання будь-яких матеріалів активне гіперпосилання обов’язкове. При використані частини контенту з сайту пам’ятайте про систему боротьби пошукових систем (в першу чергу Google) з плагіатом та дублюванням інформації.

Якщо Ви скористалися формою "Додати компанію/Внести зміни", то Ви автоматично надаєте згоду на використання та обробку персональних даних у відповідності до Закону України "Про захист персональних даних" та підтверджуєте, що були повідомлені про свої права згідно ст. 8 Закону України “Про захист персональних даних”, а також про мету збору персональних даних. Таким чином, Ви надаєте згоду на використання інформації у рекламних проектах Золотих сторінок  та отримання маркетингових розсилок через електронну пошту, телефон, інше телекомунікаційне обладнання.

Ви бажаєте розмістити розширену інформацію про своє підприємство? – скористайтеся "Умовами розміщення рекламної інформації". Бажаєте уточнити можливості та функціонал сайту, телефонуйте (0332) 77 0066 або заходьте м. Луцьк, вул. Є. Сверстюка, 1, офіс 312. Ми відкриті для спілкування – ласкаво запрошуємо!

З повагою, команда "Золотих сторінок"

РІКДОМ ТМ
x