РІКДОМ ТМ

Металобази, металопрокат, металоконструкції Луцьк

Металобази та металообробні підприємства м. Луцька та Волинської області пропонують здати метал по високій ціні, купити метал оптом, чи в роздріб, а також обробка металу та виготовлення металоконструкцій, кованих виробів на замовлення. Металопрокат чорного та кольорового металу. Продаж металовиробів, металопрофілю, профільних труб, листового металу, армосітки, арматури, металевого дроту. Пропонується різні види металообробки: металопорізка, гнуття металу, вальцівка металопрокату, механічна обробка металу на токарному, фрезерному, розточному, шліфувальному обладнанні, термічна обробка металів, зварювальні роботи.

Детальніше

Для даху, огорож, зведення стін промислових будівель, гаражів, складів пропонуємо придбати металопрофіль, сендвіч-панелі, металевий блок-хаус, снігозатримувачі, коньки

Луцьк , вул. Шопена, 22

ВолиньСталь виробляє якісні профільні труби для будівництва різної товщини. Також є можливсість замовити профільні труби на сайті компанії.

Боголюби Луцького р-ну , вул. Набережна, 20 а
 • Енергонезалежні та з електронним керуванням
 • Ручна та автоматична подача твердого палива
 • Широкий вибір номінальної потужності котлів
 • Гарантія 5 років
 • Доступна ціна
 • Металоконструкції різної складності під замовлення пропонує ПП ВВС. Проектування, виготовлення та монтаж будівельних металевих конструкцій.

  Луцьк , вул. Сосюри, 2

  Металопрокат, металотруба різного діаметру, трубопровідна арматура пропонує металобаза Волиньсантехкомплект. У магазині Сантехнік Вам запропонують широкий вибір металевих труб, фітингів, металевого кріплення, з'єднання. Плетена сітка оцинкована, з ПВХ покриттям, без покриття в асортименті ТМ Рабиця.

  Луцьк , просп. Молоді, 14
 • Сухі будівельні суміші, вапно
 • Гіпсокартон, євроруберойд
 • Матеріали для утеплення
 • Профіль металевий до ГК
 • Гідро-, паробар'єри, сітки фасадні
 • Виготовлення металоконструкцій та дерев’яних несучих конструкцій різної складності пропонує компанія Конструкт. Проектування, виготовлення та монтаж будівельних металевих конструкцій.

  Луцьк , вул. Шопена, 22 а

  Гнуття, порубку металу, зварювальні роботи виконує компанія Макс Велес. Виготовляє переносні та станціонарні мангали, контейнери для сміття різної місткості. Обробка металу та виготовлення металевих конструкцій під замовлення виконується на сучасному обробному устаткуванні.

  Луцьк , вул. Дубнівська, 22 а

  Виготовлення металоконструкцій під замовлення. Металева конструкція під сходи, балкон, приміщення, зупинку, гараж та інші металоконструкції пропонує ФОП Сельвесюк А. І. Виконуються токарні, фрезерні, зварювальні роботи, порізка та обробка металу.

  Луцьк , вул. Трункіна, 3

  Контейнери для сміття стандартні та нестандартні під замовлення пропонує виробник Техкоммаш. Підприємство виготовляє металоконструкції та надає послуги обробки металу, а саме порізка, гнуття, випрямлення, вальцівка листкового металу, металопрофілю, металопрокату, механічна обробка металу.

  Луцьк , вул. Дубнівська, 22

  Арсенал ВКП реалізовує металеві кріплення, метизи для виробництв, будівництва, ремонту та іншого призначення. Купити спеціалізовані металеві вироби для кріплення пропонується гуртом та в роздіб. У магазині Арсенал в наявності усі види кріплень.

  Луцьк , вул. Рівненська, 44

  Металобаза Волинь-Лом пропонує скупку металобрухту, металолому, чорних, кольорових металів та продаж металопрокату за оптовими цінами. Надаються послуги порізки та обробки металу, доставка та самовивіз.

  Луцьк , вул. Індустріальна, 2 б

  Кріплення для конструкцій з металу, дерева, будівельні кріплення, металеві кріплення – профіль магазину Метиз Центр. У магазині представлено великий асортимент метизів різної форми, розмірів та призначення.

  Луцьк , вул. Конякіна, 16 в

  Для даху, огорож, зведення стін промислових будівель, гаражів, складів пропонуємо придбати металопрофіль, сендвіч-панелі, металевий блок-хаус, снігозатримувачі, коньки

  Луцьк , вул. Шопена, 22
  Обговорення завантажується...
  БУДІВНИЦТВО. БУДМАТЕРІАЛИ
  . . .
  . . .
  ОНОВЛЕННЯ КОМПАНІЙ
  РІКДОМ ТМ
  x