АГРО-ДІМ, ПП

Луцьк, вул. Дубнівська, 47 в

КОМБІКОРМИ, КОРМОВІ ДОБАВКИ, ПРЕМІКСИ ДЛЯ СВИНЕЙ, КРОЛІВ, БРОЙЛЕРІВ ВІД УКРАЇНСЬКОГО ВИРОБНИКА ПП АГРО-ДІМ.

Приватне підприємство "Агро-Дім", було засноване 20 травня 2009 року. Метою створення підприємства є розробка та виробництво продуктів для птахівництва та тваринництва українського походження, як гідна альтернатива імпортним. В основі нашої продукції покладено європейські стандарти, технології та європейську якість.

Ми пропонуємо Вам купити готові комбікорма та кормові добавки по всій території Західного регіону, зокрема у Волинській, Рівненській, Хмельницькій, Тернопільській, Львівській областях. Також ведуться переговори з підприємствами Житомирської та Вінницької областей. Позитивні відгуки наших клієнтів говорять про високу якість нашої продукції та збалансованість цін на корма у всіх вищевказаних регіонах.

Агро-Дім пропонує:

  • готові комбікорма;
  • БВМД (концентрати);
  • премікси;
  • кормові добавки;
  • ветеринарний супровід.

Ми цікавимось новинками ринку кормових добавок, відвідуємо семінари, конференції, виставки, адже технології не стоять на місці і ми постійно працюємо над вдосконаленням наших продуктів.

Наші працівники постійно виїзджають на господарства, надають консультації по годівлі, ветеринарії, та здійснюють технологічний супровід. Дані зусилля в комплексі дають позитивні результати, які задовільняють наших клієнтів і приносять їм та нашому підприємству відповідні девіденди.

Девізом нашого підприємства є вислів -"Український продукт - Європейська якість".

43010, м. Луцьк, вул. Дубнiвська, 47 в
тел. (0332) 29 8119
тел/факс (0332) 78 9394
тел. моб. (067) 332 0031

E-mail: agro-dim@i.ua
http://www.agro-dim.com.ua

x