ІВАНО-ФРАНКІВСЬКГОЛОВПОСТАЧ, ЦЕМЕНТ ФОРТЕЦЯ, ПАТ

Луцьк, вул. Георгія Гонгадзе, 25
Пропонуємо

ФОРТЕЦЯ ВИРОБНИК ВИСОКОЯКІСНОГО ЦЕМЕНТУ МАРОК
ПЦ ІІ/ А- Ш- 500, ПЦ-ІІ/Б-Ш-400 ТА ПЦ-І-500

Цемент Фортеця має бездоганну репутацію, надійну якість, вікову міцність, стійкість яка перевірена часом. Купуючи цемент, багато хто з нас знає про цей будівельний матеріал дуже мало. В результаті цегляна кладка, фундамент та розчинні стяжки виходять не якісними і руйнуються під дією навантаження, морозу і ґрунтових вод.

Цемент (портландцемент) – будівельний матеріал, без якого не обходиться жодне будівництво, це його «хліб». Фортеця – цемент, який перевірений часом, має свою бездоганну репутацію, надійну якість, вікову міцність, неперевершену стійкість та досконалу витривалість. Це порошкоподібний будівельний матеріал, що складається з в'язкої основи – клінкеру, наповнювачів і модифікуючих добавок.

Головною характеристикою цементу є його марка. Це цифрове позначення його міцності в твердому стані. Марку визначають у відповідності з нормативами ДСТУ, шляхом проведення випробування зразків на вигин і стиск після 28-добової витримки. Найбільш популярні на ринку - М400 і М500, а саме: ПЦ-ІІ/А-Ш-400, ПЦ-ІІ/Б-Ш-400, ПЦ-ІІ/А-Ш-500, ПЦ-І-500.

Цемент Фортеця, зазвичай, використовують у суміші з піском. На одну частину маси цементу беруть 3—5 частин піску. З такої суміші разом з водою виготовляють напіврідку тістоподібну масу, яку називають цементним розчином. Цементний розчин через деякий час тужавіє, а потім твердне в каменеподібну речовину. Твердіння цементного розчину при звичайній температурі продовжується майже місяць.

Змішування розчину з використанням цементу Фортеця з гравієм і щебенем дає бетон. Якщо бетоном наповнити залізний каркас (залізні стержні, дріт тощо), то тоді його називають залізобетоном. Цемент (бетон) дуже міцно зв'язується з залізом і має однаковий з ним коефіцієнт теплового розширення, при цьому бетон має високий опір до стиснення, а металоконструкція – до розтягу. Бетон і залізобетон мають дуже високу твердість і механічну міцність, їх широко використовують при будівництві.

Цемент Фортеця тарується в мішки 50 кг і мішки 25 кг. Тарований цемент дуже зручний для транспортування та зберігання. Доставка тари 50 кг та тари 25 кг здійснюється автомобільним транспортом вантажопідйомністю 10 тонн та 20 тонн. Безкоштовна доставка цементу Фортеця в межах міста здійснюється при купівлі від 8 тонн.

Цемент насипом використовується, як правило, у виробництві бетонних виробів, блоків, бруківки тощо. Транспортується в такому випадку цементовозом.

Цемент Фортеця купити можна, якщо відвідати будівельні магазини та будівельні гуртівні Волині та Рівненщини, також в м. Луцьк, якщо завітати на склад цементу за адресою :

43020, м. Луцьк, вул. Георгiя Гонгадзе, 25
тел/факс (0332) 78 9124
тел. (0332) 78 9125
тел. моб. (050) 378 7351
E-mail: cement.ifgp@gmail.com
www.facebook.com/fortecia.cement

Пропонуємо
x