GRACE MODEL HOUSE, ШКОЛА МОДЕЛЕЙ

Луцьк, вул. Лесі Українки, 52
Пропонуємо

Модель – це мрія багатьох хлопців та дівчат. Їх уява малює гарний одяг, світло від фотокамер, глянцеві журнали, блискучу кар’єру, солідні гонорари, успішну роботу закордоном…..Насправді модель – це поєднання в одній людині зовнішньої і внутрішньої краси. Це означає, що не достатньо бути в найкращій фізичній формі, треба постійно розвиватись інтелектуально, підвищувати свій культурний рівень, бути відповідальним за те що ти робиш. Зробити перші кроки у напрямку модельної кар`єри дорослим та дітям вирости справжньою леді і справжнім джентльменом, які будуть гарними, розумними, успішними, самовпевненими допоможе школа GMH, яка є невід`ємною частиною агентства моделей "Grace Model House".
В нас навчаються різні вікові категорії 4-9 років, 10-15 та 16-29 років, також існують Beauty-курси для мам.

В ШКОЛІ ВИКЛАДАЮТЬ:

Дефіле, акторську майстерність, етикет, фото-класи, грацію, стиль і моду, різні майстер класи (ліплення, малювання, танці тощо). Для середньої і старшої груп додається догляд за обличчям та волоссям, макіяж, основи правильного харчування та психологія.

Тобто основна ціль GMH – розвинути творчі здібності, відчуття стилю та моди, навчити володіти своїм тілом, стати впевненим в собі.

Модельна школа "Grace Model House" дає багато можливостей для розкриття потенціалу творчості, краси, здоров'я як для дітей, так і для молоді та дорослих!!!

43025, м. Луцьк, вул. Лесi Українки, 52
тел. моб. (097) 273 9929
тел. моб. (050) 556 4601
тел. (0332) 72 7358


E-mail: gracemodelhouse@gmail.com
https://www.facebook.com/gracemodelhouse
www.gracemodelhouse.io.ua

Пропонуємо
x