РІКДОМ ТМ

ХОЛОДТЕХСЕРВІС, ТОВ

Луцьк, вул. Карбишева, 5
Пропонуємо
Дивіться також
Корпусні меблі за індивідуальним дизайном, меблі з натуральної деревини, торговельне обладнання
Холодильні камери, овочесховища, клімат камери, холодильна техніка, сендвіч панелі.
Оренда, встановлення кавоавтоматів, ремонт кавових апаратів, кава, чай, цукор, стаканчики, інгрідієнти для кавоматів

ХолодТехСервіс пропонує великий вибір торгівельного обладнання для ресторанів, кафе, барів та тогівлі.

Постійне будівництво та відкриття нових магазинів, торгових центрів та закладів громадського харчування призвело до популяризації продажу торгового обладнання.

Відчувши актуальність даної галузі, в 2006 році було створене товариство з обмеженою відповідальністю "ХолодТехСервіс", основною метою якого було вийти в лідери галузі за кількістю продаж та якістю обслуговування власних клієнтів, здобути репутацію надійної компанії. Дана ціль досягнута, і сьогодні "ХолодТехСервіс" займає лідируючі позиції у своїй галузі.

Основою діяльності компанії є продаж торгівельного обладнання. Тому важливим аспектом було впровадження широкого асортименту нижченаведеної торгової техніки:

Електро - механічне обладнання

Професійне електро-механічне обладнання призначене для збивання, нарізки, перемішування, подрібнення продуктів. Механічне устаткування незамінне на кухні ресторану, кафе, їдальні, на харчовому виробництві.Механічне устаткування включає в себе: овочерізки, куттери, кухонні процесори, бліксери, ручні міксери, овочечистка, м'ясорубки, слайсери, хліборізки, тістомісильники та ін.

Електронні ваги

Широкий номенклатурний ряд електронних ваг високої якості які використовуються для статистичного зважування різних вантажів при складських, торгових, облікових і технологічних операціях, також ми пропонуємо вам широкій спектр касових апаратів найкращої якості.

Холодильне обладнання

Широкий асортимент торгівельного обладнання, що продається здатний задовольнити потреби в оснащенні як магазинів різних форматів, так і підприємств харчування, ринкової торгівлі, ресторанів і кафе. Реалізуємо: холодильні вітрини, холодильні шафи, вітрини бонети, вітрини пристінні.

Теплове обладнання

Найширший вибір промислових електроплит, жарочні і пекарські шафи, електросковороди, жарочні поверхні, лінії роздачі, водонагрівачі і все інше, пов'язане з професійною кухнею. Всі вироби відрізняє стильний дизайн, практичність та надійність. Основні робочі елементи теплового обладнання виконані з нержавіючої сталі.

Меблі з нержавійки

Асортимент виробів з нержавіючої сталі, що використовуються в сфері торгівлі та громадського харчування. Пропонується широкий вибір виробничих столів, мийок та сушок для посуду найвищого гатунку якості.

Матеріали для торгівельної техніки

Різноманті супровідні матеріали для торгівельного обладнання, яке продається нашою компанією: акрил, термострічка, термоетикетка, етикет-стрічка, хладон та інше.

Запчастини для торгівельної техніки

Запчастини для торгівельного обладнання, додаткові елементи та супутні товари. Постійно в продажі: акумулятори для ваг, гирі, грилеві двигуни, конфорки, комплекти ножів для м'ясорубок, реле, перемикачі, тени та інше.

Колектив ТзОВ "ХолодТехСервіс" працює на задоволення потреб найвибагливіших клієнтів. Для цього підприємство надає післяпродажне сервісне обслуговування та ремонт торгівельного обладнання. Досвічені майстри займаються обслуговуванням електронного, холодильного обладнання та касових апаратів, ремонтом елетронних ваг та холодильних вітрин, монтажем та встановленням усієї торгівельної техніки.

ХолодТехСервіс: Ми працюємо для Вас!


43023, м.Луцьк, вул. Карбишева, 5

тел/факс (0332) 71 9105
тел. моб. (050) 3327736
тел. моб. (067) 8230991

e-mail: ultimateweb@ukr.net

45000, м.Ковель, вул. Тімірязєва, 4

тел/факс (03352) 5 9345
тел. моб. (095) 0308568

https://www.holodtehservis.com.ua

Пропонуємо
Дивіться також
Корпусні меблі за індивідуальним дизайном, меблі з натуральної деревини, торговельне обладнання
Холодильні камери, овочесховища, клімат камери, холодильна техніка, сендвіч панелі.
Оренда, встановлення кавоавтоматів, ремонт кавових апаратів, кава, чай, цукор, стаканчики, інгрідієнти для кавоматів
РІКДОМ ТМ
x