РІКДОМ ТМ

LINEIRR (ЛІНЕЙР)

Луцьк, просп. Відродження, 24, оф. 15
Пропонуємо
Дивіться також
Косметика Unice, консультант юнайс у луцьку, ковелі, замовити косметику юнайс.
Офіційна робота в Польщі, працевлаштування в Польщі, вакансії в Польщі, робота за кордоном на виробництві, візова підтримка.

ВИСОКОЯКІСНІ ТА СТІЙКІ ПАРФУМИ ВІД КОМПАНІЇ LINEIRR. АРОМАТИ ВІДОМИХ СВІТОВИХ БРЕНДІВ. ВЛАСНИЙ БІЗНЕС АБО ДОДАТКОВИЙ ЗАРОБІТОК В ПАРФУМЕРНІЙ КОМПАНІЇ.

Чим найкраще підкреслити свій характер, настрій чи обраний на сьогодні образ?
Звичайно, вдало підібраним парфумом. Хороший аромат – не тільки підкреслює ваші почуття, а й додає впевненості.Тому варто не помилитися у виборі аромату.
Купуйте духи не поспішаючи, дайте час розкритися всім нотам. Не мало важливо при виборі парфумів звертати увагу на якість та стійкість.

Парфуми від Лінейр

Лінейр – компанія, що виготовляє парфуми європейської якості. Аромати парфумів, що пропонує компанія Лінейр - максимально відтворені аналоги світових брендів.
Для виготовлення використовується високоякісна сировина. У парфумах збільшено концентрацію парфумерних масел для стійкості продукції. Аромати з розпилювачем містять 36 % концентрації, аромати в оліях — 56-70 %, що дозволяє довго насолоджуватися улюбленим запахом та відчути в повній мірі всі три ноти розкриття.
В каталозі продукції представлено 84 ексклюзивні аромати найрізноманітніших відтінків, здатних задовільнити найвишуканіші смаки.
Наші консультанти із задоволенням відкривають для жінок та чоловіків світ краси та французької чарівності. Ви можете розраховути на особистого консультанта та практичні поради щодо вибору ідеального аромату для Вас чи у подарунок.

Що пропонує Вам компанія лінейр?

Якщо Ви захоплюєтесь ароматами парфумів, то стати консультантом Лінейр – Ваше покликання.
Компанія Лінейр завжди відкрита для співпраці та ласкаво запрошує у світ французьких ароматів від світових творців. Тут Ви можете не тільки підібрати ідеальні парфуми для себе, а й навчитися дарувати настрій та впевненість іншим.
Переваги співпраці:

 • парфуми класу А
 • презентабельність флаконів та фурнітури
 • ексклюзивність товару
 • доступність ціни на парфуми
 • постійні акції та знижки
 • виключені підробки
 • не потрібно мінімальних чи обов'язкових замовлень
 • прозорий бізнес та співпраця
 • підтримка та розвиток для новичків

Ви мрієте розпочати бізнес з нуля з мінімальним затратами та ризиками?

Легкий старт. Лінейр пропонує улюбленцям парфумерії можливість володіти парфумерною колекцією елітних французьких ароматів. Для старту Ви можете обрати набір з аромовізитницею або набір з аромокейсом.
Навчання та розвиток. Компанія Лінейр навчає незалежних консультантів основним прийомам продажів та допомагає у постановці нових цілей. Лідери компанії із задоволення діляться знаннями та секретами свого успіху, тим самим допомагаючи новим консультантам розвинути успішну професійну кар'єру у даній сфері.

 • навчання по продукції
 • презентації
 • маркетинг план
 • тренінги по продажах

Знижки на продукцію. Вся продукція LINEIRR – це неймовірні текстури, натуральні інгрідієнти та результат, який перевершить Ваші сподівання. Ставши консультантом компанії Ви зможете користуватися парфумерною продукцією високої якості зі знижкою та завжди виглядати на всі сто.
Отримуй дохід від своєї справи! Ставши консультантом Лінейр Ви зможете отримати дохід в 45 % від суми замовлення. Єдине вкладення, що потребує старт Вашого бізнесу – це Ваш час та бажання. При цьому, Ви зможете планувати роботий час, так, як Вам зручно.
Отримуй насолоду від свого успіху! Бути консультантом Лінейр – це завжди цікаво. У Вас з'явиться можливість зустріти нових людей, подорожувати та відпочивати у різноманітних куточках світу, відвідувати заходи компанії та насолоджуватися позитивно хвилюючими подіями.

Залишились питання? Телефонуй, або реєструйся на сайті www.lineirr.in.ua! Зроби свій крок до успіху!:

43020, м. Луцьк, просп. Вiдродження, 24

тел. моб. (097) 823 4449
тел. моб. (095) 504 8802

http://www.lineirr.in.ua/

ЯКІСНА ПАРФУМЕРІЯ, ЕЛІТНІ АРОМАТИ ТА ДОДАТКОВИЙ ДОХІД З КОМПАНІЄЮ LINEIRR.

Пропонуємо
Дивіться також
Косметика Unice, консультант юнайс у луцьку, ковелі, замовити косметику юнайс.
Офіційна робота в Польщі, працевлаштування в Польщі, вакансії в Польщі, робота за кордоном на виробництві, візова підтримка.
РІКДОМ ТМ
x