РІКДОМ ТМ

РІКДОМ ТМ

Гірка Полонка Луцького р-ну, вул. Луцька, 8
Пропонуємо

ЗАВОД МЕТАЛОПЛАСТИКОВИХ ВІКОН RIKDOM ВИГОТОВЛЯЄ СУЧАСНІ ЯКІСНІ МЕТАЛОПЛАСТИКОВІ ВІКНА, ДВЕРІ, ПІДВІКОННЯ, ВОДОВІДЛИВИ, ЖАЛЮЗІ, РОЛЕТИ ДЛЯ ДОМУ ТА ОФІСУ.

Компанія Rikdom – це молода енергійна команда професіоналів у сфері виготовлення та монтажу металопластикових конструкцій, які на цьому ринку не так давно, але встигли зарекомендувати себе як якісного виробника та надійного партнера. Завдяки тому, що ми маємо власне виробництво, оснащеного німецьким обладнанням, яке дає можливість високої якості пвх констпукцій, а також напряму працюємо з заводами–виробниками, тому саме у нас кращі ціни на пластикові профілі найвідоміших євпропейських виробників: WINTECH, ALUPLAS, SALAMANDER, SIEGENIA, MACO, VORNE.

Наша продукція:

  • Вікна металопластикові
  • Вікна мансардні
  • Нестандартні вікна
  • Двері вхідні, міжкімнатні
  • Підвіконня, водовідливи
  • Жалюзі вертикальні, горизонтальні, штори рулонні
  • Москітні сітки
  • Покрівельні матеріали
  • Ворота гаражні, промислові, автоматика


45607 с. Гірка Полонка
вул. Луцька, 8 (територія РТП)

тел. моб. (050) 555 5145
тел. моб. (098) 555 5145

e-mail: office@rikdom.com.ua

www.rikdom.com.ua

Захист від злому починається з Ваших вікон!
Вас цікавлять вікна, стійкі до злому? Це правильно!
Взломостійкість повинна бути обов'язково врахована при покупці вікон, адже більшість грабіжників проникають в будинок через вікно. І зломщик забере все, це тільки питання часу. І тому важлива кожна хвилина, яку забезпечить надійність вікна. Доведено, що після кількох невдалих спроб, зломщик відмовляється від такого ризикованого підприємства. Тому поліція радить купувати вікна з класом взломостойкості RC2.
Вибравши вікна aluplast, Ви вибираєте саму безпечну систему стулки.
Система safetec inside
Запобігаємо спроби злому з розумом.
Завдяки твердій центральної перемичці третього контуру ущільнення, в рамі не тільки поліпшуються показники енергозбереження, а й виключається можливість швидкого злому стулки вікна.
Зітхніть з полегшенням: з технологією safetec inside Ваші вікна будуть в безпеці.
Система bonding inside
Технологія вклеювання - внесок в Вашу безпеку і довговічність конструкції
Спочатку технологія вклеювання скла використовувалася у виробництві транспортних засобів та була стандартом даної галузі. aluplast вже тоді помітив плюси даної технології і адаптував під виробництво вікон.
Склопакет вклеюється в профіль з усіх боків. Завдяки екстра сильному клею, забезпечується надійне з'єднання віконного скла зі стулкою - кращий варіант захисту від злому, який виключає можливість віджиму віконної рами. Таким чином, вікно виконує вимоги захисту від злому класу RC2.
Огляд класів стійкості до злому RC
До сих пір існувало багато різних класифікацій класів взломостійкості. Але у вересні 2011 року були опубліковані загальні європейські стандарти рівня захисту від злому. Відповідно до стандарту (DIN EN тисячу шістсот двадцять сім), розрізняють класи захисту RC 1N до RC 6. RC - це абревіатура від англійського терміна "resistance class" або клас міцності.
Наступна таблиця описує приблизні типи зломщиків і характеризує модель їх поведінки за категоріями від RC 1N до RC 6 (або WK 1 до WK 6 згідно попередньої німецької класифікації).
RC 1 N
Перша категорія обіцяє захист лише на базовому рівні. Вона розрахована на невдалі спроби пограбування із застосуванням сили і актами жорстокості. Цей клас передбачає тільки вікна зі стандартним склінням.
RC 2 N
В цю категорію визначено звичайні злодії, які використовують, як правило, стандартні пристосування: викрутки, щипці і ломи, щоб силою відкрити засувку вікна. Передбачається, що незаконне проникнення в приміщення планується без розбивання вікна, так що в вікнах використовується стандартне скління
RC 2
До категорії відносяться типові зломщики, поведінка яких описано в попередніх класах. Однак у вікні передбачається більш безпечне скління класу взломостійкості RC2 відповідно до стандарту EN 356.
RC 3
Стандартні зломщики, що використовують однак більш складні інструменти: викрутки і монтування.
RC 4
Досвідчені злодії, які використовують важкі предмети, такі як молотки, сокири, різці та електричні свердла.
RC 5
Досвідчені злодії, що використовує дорогий електроінструмент: дрилі, електроножівки і електролобзики, а також циркулярні пилки з діаметром диска до 125 мм.
RC 6
Єдина відмінність даних злодіїв від попередніх полягає в тому, що вони використовують циркулярну пилку з максимальним діаметром диска від 250 мм.
Живіть безтурботно з технологією aluplast!

45607 с. Гірка Полонка
вул. Луцька, 8 (територія РТП)

тел. моб. (050) 555 5145
тел. моб. (098) 555 5145

e-mail: office@rikdom.com.ua

www.rikdom.com.ua

Вікна Salamander

Справжня німецька якість
На відміну від багатьох інших виробників профілю, концерн Salamander виготовляє профіль Salamander тільки на власних німецьких заводах, що є гарантією якості, якою славляться німецькі товари.
Інноваційність та неперевершений дизайн
На початку 2010 року компанія Salamander представила принципово нову ексклюзивну технічну новинку – систему bluEvolution. Профільна система нового покоління відкриває свіжі перспективи в сфері віконного виробництва і будівництва в цілому.
6-ти камерний профіль
Вікна Salamander bluEvolution виготовляються з шестикамерного профілю товщиною 92 мм, що забезпечує показник тепло збереження 1,0 м2K/Вт.
Ідеальна білизна
Вікнам Salamander притаманна еталонна білизна, тому не дивно що всі інші профілі виглядають трохи сірішими чи жовтішими на їх фоні.
Безпека
Профіль володіє високою зламостійкістю за рахунок посиленого п-подібного армування.
Широка гама кольорів
Ламінаційні плівки "WINSHIELD" від провідного ізраїльського виробника "Haogenplast" дозволять Вам підібрати колір вікон з понад 20 різних кольорів та текстур під інтер'єр чи екстер'єр Вашого дому.
Додаткові опції
Крім стандарної комплектації Ви маєте можливість удосконалити вікно завдяки багатьом додатковим опціям.
Склопакети підвищеного теплозбереження та сонцевідбиваючі склопакети
При бажанні чи потребі Ви можете встановити 2-х камерні чи 3-х камерні енергозберігаючі склопакети, а якщо Ви маєте намір захиститися від сонячного світла - спеціальні світловідбиваючі склопакети
Додаткові опції фурнітури
Замок безпеки запобіжить відкриттю вікна Вашими маленькими дітьми, 5-ти чи 7-ми ступеневий нахил вікна дозволить відрегулювати провітрювання в приміщенні та багато інших додаткових опцій.
Підвіконники та водовідливи
На Ваш вибір дерев'яні та пластикові підвіконники та відливи із оцинкованої сталі з полімерним покриттям.

45607 с. Гірка Полонка
вул. Луцька, 8 (територія РТП)

тел. моб. (050) 555 5145
тел. моб. (098) 555 5145

e-mail: office@rikdom.com.ua

www.rikdom.com.ua

Збереження енергії за допомогою теплоізоляції
У Вас великі рахунки за опалення? Найчастіше причина в Ваших вікнах.
"Може ще пару років почекати." – думають деякі господарі будинків, побачивши свої вікна. Те, що вікно втратило свій привабливий вигляд, на жаль означає, що воно більше не володіє достатніми теплоізоляційними властивостями. Однак мало хто знає, як багато витрат можуть принести застарілі вікна. Тому ті, хто відкладає заміну вікон в довгий ящик, насправді нічого не виграють.
За допомогою енергозберігаючих вікон aluplast Ви не тільки заощадите гроші, але і зробите внесок у захист навколишнього середовища!
В середньому, вікна займають близько 8% зовнішньої частини будівлі, але при цьому вони є причиною втрати майже 40% теплової енергії.
Завдяки зйомці на тепловізійну камеру, можна з легкістю побачити величезну різницю між звичайними вікнами і енергозберігаючими вікнами aluplast. Червоним і жовтим позначені ділянки вікна з найбільшими тепловтратами.

Замінивши вікна Ви значно зменшите тепловтрати.
З вікнами aluplast Ви значно зменшите енергоспоживання Вашої оселі та відчуєте фінансову вигоду. Купивши вікна від екологічно відповідального виробника RikDom, Ви внесете вклад в навколишнє середовище.
Для нового будівництва та модернізації: energeto – краще вікно свого класу з неперевершеними тепло- і шумоізоляційні показниками від 1,67 м² К / Вт. Вже сьогодні вікно energeto перевершує вимоги з енергозбереження 2020 року.

45607 с. Гірка Полонка
вул. Луцька, 8 (територія РТП)

тел. моб. (050) 555 5145
тел. моб. (098) 555 5145

e-mail: office@rikdom.com.ua

www.rikdom.com.ua

З самого дитинства діти проявляють інтерес до навколошнього світу, тому вони все що бачать вивчають та випробовують своїми рученятами, і це є приводом для хвилювання батьків. Тому саме батьки повинні подбати про безпеку у свому домі, в тому числі і про безпечні металопластикові вікна. Вони є безпечними втому випадку коли на них встановити блокиратор і ручку із захистом від дітей. Ручка із захистом і блокиратор перешкоджають відкриттю зовні, що захистить вас і вашу сім'ю від проникнення непроханих гостей.
Види захисних механізмів на вікна:
Блокиратор на вікна від дітей – металева засувка, яка кріпиться на нижню стулку. Просто повернувши важіль, ви не даєте рученятам відкрити вікно, коли ви не поруч.
Дитячі замки на вікна являють собою блокиратор на ключі, який монтується в нижній частині стулки в поворотно-відкидних вікнах. Відкрити вікно зможе тільки той в кого є ключ.
Ручки на вікна із захистом від дітей «дозволять» відкрити вікно тільки після повороту ключа. Після цього можна зафіксувати вікно в закритому стані або в режимі провітрювання. Виглядає це як звичайна пластикова ручка з акуратною замковою щілиною.
Ми відповідаємо за якість своєї роботи, тому пропонуємо нашим клієнтам кращі рішення для дитячої безпеки. Дитячі замки на вікна, які ми продаємо, наші співробітники вже встановили у себе вдома для безпеки своїх дітей. Повірте, ми знаємо, як важливо убезпечити вікна в будинку.
Встановити захист на вікна від дітей – дуже просто, але як це важливо! Один дзвінок нашому менеджеру може врятувати життя і здоров'я дитини. Не відкладайте турботу про безпеку дітей на потім, зателефонуйте нам і дізнайтеся, який вид захисту на вікна від дітей буде оптимальним для вашої квартири.

45607 с. Гірка Полонка
вул. Луцька, 8 (територія РТП)

тел. моб. (050) 555 5145
тел. моб. (098) 555 5145

e-mail: office@rikdom.com.ua

www.rikdom.com.ua

Пропонуємо
РІКДОМ ТМ
x