СТАСЮК ФЕДІР ЙОСИПОВИЧ, ПРИВАТНИЙ ПІДПРИЄМЕЦЬ

Луцьк, вул. Ранкова, 1
Пропонуємо
Дивіться також
Вантажні перевезення, міжнародні, внутрішні, по Україні, за кордон

ПРИВАТНИЙ ПІДПРИЄМЕЦЬ СТАСЮК ФЕДІР ЙОСИПОВИЧ надає послуги міжнародних автомобільних вантажних перевезень.

Понад 18 років працює на ринку міжнародних автомобільних вантажних перевезень. Право на здійснення діяльності з надання транспортних послуг ФОП Стасюк Ф.Й. підтверджено ліцензією Міністерства транспорту та зв'язку України серії АГ № 593991 від 13.03.2012 року.
Завдяки багаторічному досвіду у сфері міжнародних вантажних перевезень ПП Стасюк Ф.Й. Пропонує широкий спектр транспортування різних вантажів автомобільним транспортом по території Європи, по Україні, в країни СНД, а саме вантажні перевезення машинами класу Євро-5 та Євро-6 до країн Євросоюзу.

Для будь-якого перевізника показником його можливостей та стабільності є власний автопарк та професійний колектив, тому підприємство на протязі всього існування прагне відповідати новим тенденціям ринку міжнародних перевезень у комлектації свого автопарку. Приватний перевізник Стасюк має власний автопарк укомплектований грузовими автомобілями Volvo які відповідають діючим екологічним стандартам EURO-5 та EURO-6. Всі напівпричепи обладнані для перевезення ADR вантажів (перевезення небезпечних вантажів), обсяг від 86 до 100м3. Компанія є асоційованим членом АсМАП (реєстраційний номер в АсМАП 31806) та послуги міжнародних перевезень відповідають європейським стандартам (наявності книжки ЄКМТ), Міжнародної Конвенції МДП (TIR карнет).

Вся техніка утримується у відмінному технічному стані завдяки висококласному обслуговуючому персоналу і сучасній ремонтній базі. Всі автомобілі застраховані, довірені в руки професійних водіїв з багатолітнім стажем роботи. Професійні робітники СТО також надають послуги по ремонту та обслуговуванню вантажних автомобілів, напівпричепів у м. Луцьк.
На сьогодні наше підприємство плідно співпрацює і надає послуги з міжнародних перевезень вантажів понад сорока компаніям різних країн. Великий досвід та професіоналізм ФОП Стасюк Ф.Й. гарантує надійність, безпеку та швидкість доставки Вашого вантажу, щоденно прагнемо досконалості в наданні транспортних послуг для того, щоб в максимально короткий термін вантаж прибув до адресата цілим і неушкодженим.


43022, Волинська обл.
м. Луцьк, вул. Ранкова, 1
тел./факс +38 (0332) 76 9899
тел. +38 (0332) 76 9912
тел. +38 (0332) 76 9900
тел. моб. +38 (066) 202 6161
тел. моб. +38 (050) 339 8525

E-mail:f.stasiuk@gmail.com

Пропонуємо
Дивіться також
Вантажні перевезення, міжнародні, внутрішні, по Україні, за кордон
x