УА БРУК, ТОВ

Луцьк, вул. Андрія Марцинюка, 18

УА БРУК – ВИРОБНИК БРУКІВКИ ТА БЕТОННОЇ ГАЛАНТЕРЕЇ. UA BRUK ПРОПОНУЄ ЗАМОВИТИ БРУКІВКУ ГУРТОМ БЕЗПОСЕРЕДНЬО ВІД ВИРОБНИКА. БРУКІВКА, ТРОТУАРНА ПЛИТКА РІЗНИХ ФОРМ, РОЗМІРІВ ТА ВІДТІНКІВ.

Шукаєте практичний та естетичний варіант дорожнього покриття?
Бруківка - економний та універсальний матеріал для вимощення приватних територій, пішохідних доріжок, велосипедних доріжок, автомобільних доріг, парковок, парків, великих площ, майданчиків. Вібропресована бруківка має цілу низку переваг над іншими видами дорожнього покриття — це довговічне, надійне покриття, легке в монтажі та догляді, в результаті вимощена поверхня має акуратний естетичний вигляд.

УА Брук пропонує широкий вибір форм та фактур бруківки:

 • Бруківка Луна
 • Бруківка Граніто
 • Бруківка Бегатон
 • Бруківка Унікедор
 • Бруківка Уністоун
 • Бруківка Бульвар
 • Бруківка Ностальгіт
 • Бруківка Віва
 • Бруківка Арко
 • Бруківка Холанд
 • Тротуарна плитка
 • Поребрик
 • Бордюр дорожній
 • Водовідливи

УА БРУК готовий запропонувати Вам бруківку у різних відтінках: бежевий, коричневий, оливковий, сірий, червоний, чорний. Для створення малюнків, візерунків з бруківки чергують бруківку різних форм та відтінків.

Вам потрібно купити бруківку оптом за цінами виробника?
Завдяки потужностям виробництва та якісному обладнанні європейського рівня УА Брук готові максимально задовільнити потреби у бруківці, тротуарній плитці за доступни цінами. Купити якісну бруківку оптом Ви маєте можливість звернувшись безпосередньо до виробника УА Брук.
Ціни на бруківку Ви можете переглянути у прайсі.

43006, м. Луцьк, вул. Андрiя Марцинюка, 18

тел. (0332) 78 7082
тел. (0332) 78 7083
тел/факс (0332) 78 7081
тел.моб. (050) 403 0230

e-mail: uabruk@i.ua

www.uabruk.com.ua

Використаня бруківки в благоустрої прибудинкових територій, парків, скверів, площ набирає обертів. І це не дивно, адже переваги бруківки давно відомі на практиці.
Кожен новий ландшафтний проект – це простір для творчості. Бруківка, зважаючи на свої переваги, використовується чи не в кожному ландшафтному дизайні. Хтось любить більше зелених насаджень, хтось - більше простору. Від цього і залежить використання бруківки в індивідуальному дизайні. Чи подвіря прикрасить декоративна доріжка з бруківки, чи є необхідність вимостити бруківкою квітник, фонтан, чи планується викласти бруківкою велику площу – це залежить від Ваших побажань. Форми та відтінки Бруківки від УА брук задовільнять побажання найвибагливіших замовників та найоригінальніших дизайнерів.
Уа брук проектує та виготовляє різні моделі бруківки, які підійде як для укладання маленької доріжки так і для викладання величезної площі.

Головне правило та порада для тих хто хоче викласти бруківку самостійно – розпочніть з нанесення ескізу на папір, особливо якщо передбачається укладання бруківки візерунком, малюнком, кругом, чи нестандартною формою. Розробивши ескіз Ви зможете з легкістю прорахувати та підібрати бруківку за розмірами, формою та кольором, які відповідають Вашим побажанням. Викладений та дотриманий по всій площі обраний візерунок, правильно врізана бруківка та викладені водовідливи, поребрики обовязково перевершить Ваші сподівання
Сміливо поєднуйте різні форми та розміри бруківки – це додасть індивідуальності та неповторності Вашому двору.

Як виготовляється бруківка УА Брук?
Перш за все виробництво бруківки розпочинається із підготовки піску та гранітного щебеню. Їх ретельно пересівають, промивають. Підготовлені та очищені матеріали потрапляють до бетонного заводу, через спеціальні сектори. Процес безпосереднього виробництва продовжується, коли пісок, та щебінь у бетонному заводі змішуються з водою, цементом, пластифікуючими добавками, барвниками. Усі компоненти підбираються лише високої якості, проходять етапи підготовки. Процес змішування інгрідієнтів виконується за суворо дотриманими технологіями та рецептурами.
В результаті перемішування даних отримується напівсухий бетон у двох видах для верхнього та нижнього шару тротуарної плитки, бруківки. Дані розчини транспортуються у бункери для вібропресу. Весь процес автоматизовано виробничими лініями.
Автоматизована виробнича лінія забезпечує точне дозування розчину у спеціальні форми та підтримує рівень вологості бетонного розчину. Відбувається вібраційне ущільнення, за допомогою якого формується бруківка.
Готові вироби штабелюються на технологічних металевих блатах, дозрівають та твердіють у сушильній камері. Бруківка повинна затвердіти на 80 %.
Перед пакуванням, бруківка проходить важливий етап – перевірку якості. Пакується високоякісна бруківка на дерев'яні піддони на автоматизованій лінії для пакування. Готові піддони з бруківкою розподіляються автонавантажувачем на складі, де вона зберігається та відвантажується замовникам.
Дана технологія виробництва бруківки підвищує стійкість до механічних факторів та впливу клімату.

Компанія УА Брук розпочала свою діяльність з 2009 року. На даний час налагоджено одне з наймасштабніших виробництв Волинської області по виробництві бруківки. Продукція Уа Брук представлена в багатьох регіонах України, за кордоном та займає лідируючі позиції по реалізації.
Завдяки стабільній роботі, правильному підході, відповідальності керівництва та персоналу компанія УА Брук і далі успішно розвивається та пропонує нові сучасні моделі бруківки.
Виробництво УА Брук обладнано сучасними європейським обладнанням, автоматизованими лініями, що дозволяє виготовляти високоякісну бруківку і тротуарну плитку.
Вся продукція проходить перевірку якості та відповідає вимогам Державної Системи Сертифікації України, це засвідчують наявні сертифікати якості.
Головними пріорітетами компанії є висока якість продукції та задоволення потреб у бруківці від бюджетних варіантів до індивідуальних рішень. Виробництво УА брук має великі потужності, тому ціни на бруківку оптом ще доступніші. Компанія УА Брук пропонує максимально вигідні умови для співпраці з клієнтами та партнерами.

43006, м. Луцьк, вул. Андрiя Марцинюка, 18

тел. (0332) 78 7082
тел. (0332) 78 7083
тел/факс (0332) 78 7081
тел.моб. (050) 403 0230

e-mail: uabruk@i.ua

www.uabruk.com.ua

ВИРОБНИК БРУКІВКИ, ТРОТУАРНОЇ ПЛИТКИ ТА БЕТОННОЇ ГАЛАНТЕРЕЇ.

x